Обери тип занять, зручний для тебе! Переглянути розклад

Як записатись на Special Lessons?

Заповнюєш форму та оплачуєш заняття

Отримуєш дзвінок від консультанта

Відвідуєш заняття

Маєш гаратований результат

ТОП питань щодо Special Lessons

Яка ціна Special Lessons?

Всі зазначені вище ціни дійсні на момент перегляду даної сторінки. Ціна занять може коливатися в залежності від акцій. Ціна деяких занять може стати несуттєво вище у день проведення такого заняття. Тому ми радимо планувати і оплачувати таке заняття заздалегідь.

Що таке "Special Lessons"?

Special Lessons є особливим продуктом Home School. Це заняття різного типу - Speaking Clubs, Game Lessons, Role&Play Lessons, Imitation Lessons etc. Окрім даних типів, це можуть бути екскурсії, змагання, квести, а також інші офлайн та онлайн івенти англійською, де Ви отримаєте повне занурення у світ англійської мови.

Чи відбудеться урок, якщо на ньому буду лише я?

Урок відбудеться навіть за такої умови. Так рідко буває, проте варто брати до уваги людський фактор. Тому ми не можемо гарантувати певну кількість учасників

Чи повертаються кошти, якщо мене не буде на занятті?

Гроші можуть бути повернені або обміняні на аналогічний за ціною урок, якщо за неможливість присутності на уроці Ви повідомляєте за 24 години до його початку.

Як і де проводяться Special Lessons?

Онлайн заняття проводяться через Skype, Viber, Zoom. Про всі деталі Вам буде повідомлено дзвінком чи листом. Місце і час проведення оффлайн занять Ви можете побачити у розкладі.

Як записатися на Special Lessons?

Просто натисніть на бажане заняття та заповніть просту форму.

Copyright© 2023 Home School